V neděli 23.9.2018 jsme byli s naším fototýme fotit hokejový turnaj ročníku 2010 v Uherském Ostrohu. Turnaj byl skvěle připraven a to i přesto, že organizátor turnaje Štěpán Straka nepatří mezi ostřílené harcovníky. Prostě když se chce, tak to jde.

     Během turnaje jsem si všimnul mladičkého brankáře týmu Slovakia Talents blue, který jménu svého týmu dělal opravdu skvělou reklamu. Vím, jak hodně je ošidné hovořit o talentu v tak mladém věku, ale koho bych měl označit jako talent ,když ne tohoto mladíka. Sledoval jsem ho dva zápasy a bože, nikdy v životě jsem neviděl tak nadaného mladíka v bráně. Skvělé bruslení, vynikající pohyb v brance není zrovna vizitkou gólmanů v tétověkové kategorii, ale tento brankář byl v těchto dovednostech naprosto perfektní. A když k tomu přidáte naprosto neuvěřitelné a jisté vyjíždění proti útočníkům, dokonalou práci s hokejkou a dokonce výbornou předvídavost, pak mi dáte jistě za pravdu, že můřeme a dokonce musíme hovořit o neuvěřitelném talentu, který se narodil a vzkvétá na Slovensku. Jmenuje se Viktor Vlčko a naše celá společnost Superturnaje.cz mu přeje další rozvoj v jeho, již nyní dokonalém provedení brankářských dovedností. Přejeme mu,aby zůstal skromný a stále na sobě tvrdě pracoval. Já osobně mu předpovídám skvělou budoucnost a přál bych si, aby mi za pár let poslal svou kartičku z NHL, neboť jsem si naprosto jistý, že tam, pokud bude na sobě stále makat, prostě jednou bude patřit.

     Ano, mnozí z Vás se budou smát, řeknou, že v takovém věku se ještě nedá nic hodnotit. Takovým bych doporučoval se na něj zajet podívat. Ten smích Vás přejde, tím jsem si jistý!!!

     Viktore – velký obdiv, tatínku Viktora – fakt závist, proč to nepřiznat, ale také máš obrovskou zodpovědnost!

 Oběma Vám moc fandím s držím pěstí!!!  

Mgr. Bohumil Vincura, ředitel Superturnaje.cz s.r.o.