Pro sezónu 2019/2020 jsme vypsali soutěž pro nejlepší dětský turnajový tým

Vítěz obdrží sadu 20ks hokejových dresů s logem SUPERTURNAJE.cz, vlastním jménem a číslem.

start soutěže je 9.8.2019 uzavírka soutěže je 30.5.2020

1.     Soutěže se mohou zúčastnit jakékoliv týmy, včetně výběrů jednotlivých ročníků mládežnických kategorií. Výsledky se budou započítávat jen z turnajů, uveřejněných na stránkách www.superturnaje.cz. Do soutěže se započítávají výsledky ze všech  turnajů. Výsledky týmů jsou započítávány automaticky pokud organizátor turnaje zašle výsledky na formuláři k tomu určeném.

2.     Každému týmu se započítají body podle počtu týmů a umístění na turnaji. Příklad - na turnaji je 12 týmů, Za první místo je zisk 12 bodů, druhé 11 bodů, třetí 10 bodů atd. Domácímu týmu se počet získaných bodů zdvojnásobuje.

3.     Vítězem se stává tým s největším počtem bodů ze všech ročníků, pokud budou mít dva nebo více týmů rovný počet bodů, vyhrává mladší ročník, pak rozhodne los.

4.     Výsledky budou průběžně uveřejňovány na našich stránkách.

5.   Soutěž je vyhlášena všechny kluby i výběry!!!

 

 

Pokud budete pořádat v tomto ročníku hokejový turnaj mládeže, prosíme o včasnou registraci turnaje na našich stránkách www.superturnaje.cz

Registrace turnaje po jeho ukončení není možná a výsledky z něj se nebudou započítávat do soutěže.

Při výběru dresů pro vítěze soutěže budeme respektovat klubové barvy.

     V případě, že pořádáte turnaj mládeže, nabízíme Vám na něm naši účast a zvýšit tak jeho prestiž. Fotíme celý turnaj, všechny zápasy, zahájení, ukončení a jsme Vám po dobu celého turnaje k dispozici. Naše účast je zcela zdarma s tím, že od Vás potřebujeme pouze prostor  pro stůl cca 3x2m a přípojku elektrické energie.

          Přímo na místě pak fotografie tiskneme dle výběru účastníků, vyrábíme zalisované hokejové kartičky, kalendáře, společné fotografie týmů, tetovačky, placky  adt.

     Těšíme se na dobrou spolupráci

www.superturnaje.cz                   +420 702361321                                             superturnaje@gmail.com

stav k 16.10.2019

ročník město název týmu body země
2010 Praha HC Slavia 29 CZ
2012 Světlá nad Sázavou HC 28 CZ
2011 Opava HC Slezan 26 CZ
2010 Uherský Ostroh Hokej 24 CZ
2012 Veselí nad Lužnicí TJ Lokomotiva 22 CZ
2012 Praha HC Slavia 22 CZ
2010 Trenčín HC Lev 19 SK
2012 NextHockeyLevel výběr 19 CZ
2010 Prague select výběr 18 CZ
2011 Orlová HC 18 CZ
2011 Trnava HK Gladiators 18 SK
2008 Uničov HC Orlíci 17 CZ
2010 Chomutov CVB 15 CZ
2012 Jindřichův Hradec HC Střelci 15 CZ
2011 Praha Hvězda 15 CZ
2011 Praha HC Slavia 15 CZ
2010 Nový Jičín HK 14 CZ
2011 Trenčín HC Lev 14 SK
2010 Slovakia Talents   14 SK
2011 Litvínov HC 14 CZ
2010 Neratovice HC Buldoci 14 CZ
2010 Mrak škola sportu výběr 14 CZ
2009 Děčín HC 13 CZ
2008 Bratislava Slovan 13 SK
2010 Košice HC 13 SK
2011 Chrudim HC 13 CZ
2010 Trnava Gladiátoři 13 SK
2007 Přerov  Zubři 12 CZ
2006 Orava HK Altis 12 SK
2004 Trnava HK Gladiators 12 SK
2010 Polish talents výběr 12 PL
2009 Bratislava Slovan 12 SK
2012 Louny HC Slovan 12 CZ
2012 Havlíčkův Brod BK 12 CZ
2010 Lučenec HC 12 SK
2012 Hradec Králové MOUNTFIELD  12 CZ
2012 Znojmo Orli 11 CZ
2011 Slaný HC 11 CZ
2012 Slaný HC 11 CZ
2012 Praha Sparta  11 CZ
2011 Czech stars Team výběr 10 CZ
2010 Vítkovice HC 10 CZ
2009 Skalica MHKM 10 SK
2009 Hodonín HC 10 CZ
2009 Hradec Králové MOUNTFIELD  10 CZ
2010 Světlá nad Sázavou HC 10 CZ
2010 Smarthockey výběr 10 CZ
2011 Louny HC Slovan 10 CZ
2011 Uherský Ostroh Hokej 10 CZ
2011 Neratovice HC Buldoci 10 CZ
2010 Bratislava Slovan 10 SK
2012 Poděbrady HC 10 CZ
2011 South stars výběr 9 CZ
2010 Olomouc HC 9 CZ
2011 Uherské Hradiště HC 9 CZ
2009 Vsetín HC 9 CZ
2010 Liberec Bílí tygři 9 CZ
2011 Frýdek Místek HC 9 CZ
2010 FTA výběr 9 CZ
2012 Český Krumlov HC Slavoj 9 CZ
2012 Trenčín MG Kids 9 SK
2011 Třebíč SK 9 CZ
2011 Uničov HC Orlíci 9 CZ
2011 Černošice HC Tygři 9 CZ
2010 Nowy Targ MMKS Podhale 9 PL
2011 Trenčín Dukla 9 SK
2010 Czech Stars Team výběr 8 CZ
2011 Smarthockey výběr 8 CZ
2006 Šumperk HK MD 8 CZ
2011 Olomouc HC 8 CZ
2009 Třebíč SK HS 8 CZ
2009 Orlová HC 8 CZ
2008 Poruba HC Torax 8 CZ
2009 Dvůr Králové nad Labem HC 8 CZ
2010 Dragons Slovenia výběr 8 SLOV
2010 Praha Sparta 8 CZ
2010 Nymburk HC Nymburský Lev 8 CZ
2009 Uherský Ostroh Hokej 8 CZ
2010 Bratislava Petržalka 8 SK
2009 Vranov HC Bulls 8 SK
2007 Praha HC Slavia 7 CZ
2006 Břeclav HC 7 CZ
2010 Turnov HC 7 CZ
2010 Nové Zámky HK Lokomotíva 7 SK
2009 Vlašim HC Rytíři 7 CZ
2009 Bardejov Mládež HC 46 7 SK
2010 Frýdek Místek HC 7 CZ
2010 SHL Select 7 CZ
2010 Litoměřice HC Stadion 7 CZ
2011 Ústí nad Labem Slovan 7 CZ
2011 Praha Sparta 7 CZ
2012 Kolín SC 7 CZ
2011 Třemošná HC Meteor 7 CZ
2012 Liberec Bílí tygři 7 CZ
2011 Be The Best hokejová škola 7 SK
2005 Nový Jičín Ďáblíci 6 CZ
2009 Flash team výběr 6 CZ
2005 Přerov  HC Zubr 6 CZ
2008 Bratislava HOBA 6 SK
2005 Tábor HC 6 CZ
2011 Chomutov HC Piráti 6 CZ
2006 Uničov HC Orlící 6 CZ
2007 Nové Zámky HK 6 SK
2007 Znojmo HC Znojemští orli 6 CZ
2004 Trenčín HK Dukla 6 SK
2007 Třebíč SK HS 6 CZ
2012 Bílina HC Draci 6 CZ
2012 Teplice Huskies 6 CZ
2008 Gold bull výběr 6  
2011 Nový Jičín HK Ďáblíci 6 CZ
2007 Chrudim HC 6 CZ
2007 Světlá nad Sázavou HC 6 CZ
2012 Orlová HC 6 CZ
2008 Košice HC 6 SK
2006 Soligorsk HC Šachtar 6 BLR
2008 Praha Sparta 6 CZ
2012 Opava HC Slezan 6 CZ
2009 Spišská Nová Ves HC 6 SK
2011 Orava HK Altis 6 SK
2010 Praha HC Letci Letňany 6 CZ
2010 Choceň HC Spartak 6 CZ
2010 Praha Smíchovští rafani 6 CZ
2012 Uherský Ostroh Hokej 6 CZ
2012 Děčín HC 6 CZ
2012 Praha HC Letci Letňany 6 CZ
2012 Česká Lípa HC 6 CZ
2011 Lučenec HC 6 SK
2005 Poruba HC RT Torax 5 CZ
2008 Trenčín HC Dukla 5 SK
2010 Louny HC Slovan 5 CZ
2007 Havlíčkův Brod BK 5 CZ
2008 Nový Jičín HK 5 CZ
2006 Nový Jičín HK Ďáblíci 5 CZ
2008 Budapest UTE 5 HU
2004 Šumperk HK MD 5 CZ
2004 Bratislava HC Slovan 5 SK
2010 Havířov AZ 5 CZ
2007 Bratislava Slovan 5 SK
2006 Třinec HC Oceláři 5 CZ
2012 Chomutov Piráti 5 CZ
2007 Telč Ice Dragons 5 CZ
2009 Košice HC 5 SK
2010 Uherské Hradiště HC 5 CZ
2010 Praha HC Hvězda 5 CZ
2009 Žďár nad Sázavou SKLH 5 CZ
2008 Hodonín HC 5 CZ
2012 Třinec HC Oceláři 5 CZ
2008 Hronov HC Wikov 5 CZ
2007 Pardubice HC Dynamo 5 CZ
2011 Český Těšín Vlci 5 CZ
2008 Hradec Králové MOUNTFIELD  5 CZ
2011 Trenčín MG Kids 5 SK
2012 Vimperk HC 5 CZ
2006 Minsk Dinamo 5 BLR
2010 Zlín IHC Devils 5 CZ
2010 Pardubice HC Dynamo 5 CZ
2009 Slovak Vampires Select 5 SK
2012 Bratislava Ružinov 5 SK
2010 Plzeň Pilsen Wolvws 5 CZ
2011 Rimavská Sobota HKM 5 SK
2011 Trenčín HK Lev 5 SK
2008 Martin MHA 4 SK
2006 Považská Bystrica HK 95 4 SK
2005 Náchod HC 4 CZ
2010 Poděbrady HC 4 CZ
2010 Opava HC Slezan 4 CZ
2008 Frýdek Místek HC 4 CZ
2006 Poprad ŠKP 4 SK
2004 Viena EAC Juniors Capitals 4 AT
2007 Tábor HC 4 CZ
2004 Žilina MsHK 4 SK
2007 Trnava Gladiators 4 SK
2006 Detva HC 07 4 SK
2010 Mělník HC Junior 4 CZ
2011 Tábor HC 4 CZ
2010 Břeclav HC 4 CZ
2010 Prostějov 1913 4 CZ
2009 Trenčín Dukla 4 SK
2009 České Budějovice HC Motor 4 CZ
2010 Vídeň EAC Juniors Capitals 4 AT
2007 Michalovce HKM 4 Sk
2008 Praha Kobra 4 CZ
2006 Košice HC 4 SK
2012 Nový Jičín HK 4 CZ
2012 Uherské Hradiště HC 4 CZ
2012 Piešťany HK 4 SK
2009 Gigaszók Hatvani 4 HU
2011 Jastrzebie JKH GKS 4 PL
2008 Ružomberok MHK 4 SK
2011 Mrak škola sportu 4 CZ
2010 Vyškov Žraloci 4 CZ
2008 Spišská Nová Ves HK 4 SK
2007 Uherské Hradiště HC 4 CZ
2010 Rožnov pod Radhoštěm HC Černí Vlci 4 CZ
2010 Havlíčkův Brod BK 4 CZ
2012 Žďár nad Sázavou SKLH 4 CZ
2010 Chomutov Piráti 4 CZ
2011 Speeders výběr 4 SK
2010 PHT   4 CZ
2011 Detva HC 07 4 SK
2009 Nitra MMHK 3 SK
2008 Nitra HK 3 SK
2011 Litoměřice HC Stadion 3 CZ
2012 Žebrák HC Spartak 3 CZ
2007 Frýdek Místek HC 3 CZ
2009 Česká Lípa HC 3 CZ
2010 Piešťany HK 3 SK
2004 Poprad HK 3 CZ
2006 Piešťany HK Havrani 3 SK
2004 Košice HC 3 SK
2008 Československo Team výběr 3 SK
2006 Nitra HK 3 SK
2008 Kopřivnice HC 3 CZ
2011 Horní Benešov TJ Spartak 3 CZ
2011 Veselí nad Lužnicí TJ Lokomotiva 3 CZ
2010 Brno Kometa 3 CZ
2009 Benešov HC Lev 3 CZ
2010 Ústí nad Labem HC Slovan 3 CZ
2010 Brno HC Technika 3 CZ
2006 Prešov Penguins 3 SK
2006 Trnava HK 3 SK
2008 Písek HC 3 CZ
2011 Znojmo Orli 3 CZ
2008 Vsetín HC 3 CZ
2009 Vídeň EAC Junior Capitals 3 AT
2009 Humenné MHK 3 SK
2009 Frýdlant HC 3 CZ
2008 Liptovský Mikuláš MHK 32 3 SK
2007 Liba academy výběr 3 SK
2008 Moravia Team výběr 3 CZ
2011 Děčín HC 3 CZ
2010 Velké Meziříčí HHK 3 CZ
2009 Poruba HC Torax 3 CZ
2011 FTA Academy 3 CZ
2010 Litvínov Verva 3 CZ
2012 Ústí nad Labem HC Slovan 3 CZ
2011 Plzeň Wolves 3 CZ
2010 Poprad HK 3 SK
2012 Blansko HC Rytíři 3 CZ
2009 Nový Jičín HK Ďáblíci 2 CZ
2005 Frýdek Místek HC 2 CZ
2008 Skalica HK 2 SK
2005 Orava HK Altis 2 SK
2008 Orava HK Altis 2 SK
2008 Banská Bystrica HC05 2 SK
2007 Poprad HK 2 SK
2008 Kroměříž HK 2 CZ
2006 Martin MHA 2 SK
2004 Martin MHC 2 SK
2009 Praha Letci Letňany 2 CZ
2007 Vsetín VHK ROBE 2 CZ
2004 Brno Technika 2 CZ
2006 Vídeň Okanagan Tigers 2 AT
2010 Teplice Huskies 2 CZ
2009 Uherské Hradiště HC 2 CZ
2010 Dubnica nad Váhom MHK 2 SK
2010 Děčín HC 2 CZ
2008 Havířov AZ 2 CZ
2008 Chomutov Piráti 2 CZ
2008 Vimperk HC 2 CZ
2009 Česká Třebová Lokomotiva 2 CZ
2006 Nové Zámky HK 2 SK
2008 Příbram HC 2 CZ
2009 Michalovce HKM 2 SK
2009 Prešov Slávia 2 SK
2006 Dunaújváros Dab.Docler 2 HU
2006 Topoľčany HC 2 SK
2012 Krnov HK 2 CZ
2007 Humenné MHK 2 SK
2007 SHL select select 2 CZ
2012 Plzeň Wolves 2 CZ
2007 Košice Sršni 2 SK
2012 Jastrzebie JKH GSK 2 PL
2010 Mladá Boleslav BK 2 CZ
2009 Český Těšín HC Vlci 2 CZ
2010 Bratislava HOBA 2 SK
2009 Zagreb KHL 2 HR
2011 Česká Lípa HC 2 CZ
2010 Plzeň  HC 1929 2  
2011 Bratislava HOBA 2 SK
2010 Bratislava HKL 2 SK
2011 Veľký Krtíš HKM 2 SK
2011 Poděbrady HC 2 CZ
2009 Frýdek Místek HC 1 CZ
2005 Český Těšín HC 1 CZ
2005 Frankfurt Loven 1 DE
2006 Bratislava Ružinov 1 SK
2010 South stars výběr 1 CZ
2006 Karviná HC Býci 1 CZ
2006 Uherské Hradiště HC 1 CZ
2007 Havířov AZ 1 CZ
2008 Topoľčany HC 1 SK
2007 Břeclav HC Lvi 1 CZ
2009 Karlovy Vary Energie 1 CZ
2004 Linz Black Wings 1 AT
2004 Liba Academy výběr 1 SK
2011 Hradec Králové MOUNTFIELD  1 CZ
2009 Slaný HC Lev 1 CZ
2010 Hodonín SHKm 1 CZ
2008 Prostějov SK 1913 1 CZ
2009 Jastrzebie JHK GKS 1 PL
2011 Jindřichův Hradec HC Střelci 1 CZ
2006 Zvolen HKM 1 SK
2011 Karviná HC Býci 1 CZ
2012 Karviná HC býci 1 CZ
2012 Uničov HC Orlíci 1 CZ
2012 České Budějovice HC Lvi 2009 1 CZ
2009 Piešťany Havrani 1 SK
2010 Vyškov Dinosauři 1 CZ
2008 Nowy Targ MMKS Podhale 1 PL
2009 Lomnice nad Popelkou HC 1 CZ
2010 Žďár nad Sázavou SKLH 1 CZ
2010 Velké Popovice HC Slavoj 1 CZ
2012 Brno Kometa 1 CZ
2012 Most Mostečtí Lvi 1 CZ
2010 Veľký Krtíš HKM 1 SK
2011 Tychy MOSM 1 PL
2012 Bratislava HOBA 1 SK

 

 

stav k 19.9.2019

2010 Uherský Ostroh Hokej 24 CZ
2010 Praha HC Slavia 23 CZ
2010 Trenčín HC Lev 19 SK
2010 Prague select výběr 18 CZ
2011 Orlová HC 18 CZ
2008 Uničov HC Orlíci 17 CZ
2011 Opava HC Slezan 16 CZ
2010 Chomutov CVB 15 CZ
2010 Nový Jičín HK 14 CZ
2011 Trenčín HC Lev 14 SK
2010 Slovakia Talents   14 SK
2012 NextHockeyLevel výběr 14 CZ
2012 Veselí nad Lužnicí TJ Lokomotiva 14 CZ
2012 Světlá nad Sázavou HC 14 CZ
2009 Děčín HC 13 CZ
2008 Bratislava Slovan 13 SK
2010 Košice HC 13 SK
2011 Chrudim HC 13 CZ
2007 Přerov  Zubři 12 CZ
2006 Orava HK Altis 12 SK
2004 Trnava HK Gladiators 12 SK
2010 Polish talents výběr 12 PL
2009 Bratislava Slovan 12 SK
2012 Znojmo Orli 11 CZ
2012 Jindřichův Hradec HC Střelci 11 CZ
2011 Czech stars Team výběr 10 CZ
2010 Vítkovice HC 10 CZ
2011 Litvínov HC 10 CZ
2009 Skalica MHKM 10 SK
2009 Hodonín HC 10 CZ
2009 Hradec Králové MOUNTFIELD  10 CZ
2012 Praha HC Slavia 10 CZ
2011 Trnava HK Gladiators 10 SK
2010 Neratovice HC Buldoci 10 CZ
2010 Světlá nad Sázavou HC 10 CZ
2011 South stars výběr 9 CZ
2010 Mrak škola sportu výběr 9 CZ
2010 Olomouc HC 9 CZ
2011 Uherské Hradiště HC 9 CZ
2009 Vsetín HC 9 CZ
2010 Liberec Bílí tygři 9 CZ
2011 Frýdek Místek HC 9 CZ
2010 Czech Stars Team výběr 8 CZ
2011 Smarthockey výběr 8 CZ
2010 Trnava Gladiátoři 8 SK
2006 Šumperk HK MD 8 CZ
2012 Louny HC Slovan 8 CZ
2011 Olomouc HC 8 CZ
2009 Třebíč SK HS 8 CZ
2009 Orlová HC 8 CZ
2008 Poruba HC Torax 8 CZ
2009 Dvůr Králové nad Labem HC 8 CZ
2010 Dragons Slovenia výběr 8 SLOV
2009 Kežmarok HKM 8 SK
2010 Praha Sparta 8 CZ
2010 Nymburk HC Nymburský Lev 8 CZ
2009 Uherský Ostroh Hokej 8 CZ
2007 Praha HC Slavia 7 CZ
2006 Břeclav HC 7 CZ
2010 Turnov HC 7 CZ
2011 Slaný HC 7 CZ
2010 Nové Zámky HK Lokomotíva 7 SK
2009 Vlašim HC Rytíři 7 CZ
2009 Bardejov Mládež HC 46 7 SK
2010 Frýdek Místek HC 7 CZ
2010 SHL Select 7 CZ
2005 Nový Jičín Ďáblíci 6 CZ
2009 Flash team výběr 6 CZ
2005 Přerov  HC Zubr 6 CZ
2008 Bratislava HOBA 6 SK
2005 Tábor HC 6 CZ
2010 FTA výběr 6 CZ
2011 Chomutov HC Piráti 6 CZ
2006 Uničov HC Orlící 6 CZ
2007 Nové Zámky HK 6 SK
2007 Znojmo HC Znojemští orli 6 CZ
2004 Trenčín HK Dukla 6 SK
2007 Třebíč SK HS 6 CZ
2012 Bílina HC Draci 6 CZ
2012 Teplice Huskies 6 CZ
2008 Gold bull výběr 6  
2010 Litoměřice HC Stadion 6 CZ
2011 Nový Jičín HK Ďáblíci 6 CZ
2007 Chrudim HC 6 CZ
2007 Světlá nad Sázavou HC 6 CZ
2012 Orlová HC 6 CZ
2008 Košice HC 6 SK
2006 Soligorsk HC Šachtar 6 BLR
2008 Praha Sparta 6 CZ
2012 Opava HC Slezan 6 CZ
2009 Spišská Nová Ves HC 6 SK
2011 Orava HK Altis 6 SK
2012 Český Krumlov HC Slavoj 6 CZ
2010 Praha HC Letci Letňany 6 CZ
2010 Choceň HC Spartak 6 CZ
2012 Havlíčkův Brod BK 6 CZ
2010 Praha Smíchovští rafani 6 CZ
2005 Poruba HC RT Torax 5 CZ
2008 Trenčín HC Dukla 5 SK
2010 Louny HC Slovan 5 CZ
2007 Havlíčkův Brod BK 5 CZ
2008 Nový Jičín HK 5 CZ
2006 Nový Jičín HK Ďáblíci 5 CZ
2008 Budapest UTE 5 HU
2004 Šumperk HK MD 5 CZ
2004 Bratislava HC Slovan 5 SK
2010 Havířov AZ 5 CZ
2007 Bratislava Slovan 5 SK
2006 Třinec HC Oceláři 5 CZ
2012 Chomutov Piráti 5 CZ
2007 Telč Ice Dragons 5 CZ
2009 Košice HC 5 SK
2010 Uherské Hradiště HC 5 CZ
2010 Praha HC Hvězda 5 CZ
2009 Žďár nad Sázavou SKLH 5 CZ
2008 Hodonín HC 5 CZ
2012 Třinec HC Oceláři 5 CZ
2008 Hronov HC Wikov 5 CZ
2007 Pardubice HC Dynamo 5 CZ
2011 Český Těšín Vlci 5 CZ
2008 Hradec Králové MOUNTFIELD  5 CZ
2011 Praha Hvězda 5 CZ
2011 Trenčín MG Kids 5 SK
2012 Trenčín MG Kids 5 SK
2012 Vimperk HC 5 CZ
2006 Minsk Dinamo 5 BLR
2010 Zlín IHC Devils 5 CZ
2010 Pardubice HC Dynamo 5 CZ
2009 Slovak Vampires Select 5 SK
2008 Martin MHA 4 SK
2006 Považská Bystrica HK 95 4 SK
2005 Náchod HC 4 CZ
2010 Smarthockey výběr 4 CZ
2010 Poděbrady HC 4 CZ
2010 Opava HC Slezan 4 CZ
2008 Frýdek Místek HC 4 CZ
2006 Poprad ŠKP 4 SK
2004 Viena EAC Juniors Capitals 4 AT
2007 Tábor HC 4 CZ
2004 Žilina MsHK 4 SK
2007 Trnava Gladiators 4 SK
2006 Detva HC 07 4 SK
2010 Mělník HC Junior 4 CZ
2011 Louny HC Slovan 4 CZ
2011 Tábor HC 4 CZ
2010 Břeclav HC 4 CZ
2010 Prostějov 1913 4 CZ
2009 Trenčín Dukla 4 SK
2011 Uherský Ostroh Hokej 4 CZ
2009 České Budějovice HC Motor 4 CZ
2010 Vídeň EAC Juniors Capitals 4 AT
2007 Michalovce HKM 4 Sk
2008 Praha Kobra 4 CZ
2006 Košice HC 4 SK
2012 Nový Jičín HK 4 CZ
2012 Uherské Hradiště HC 4 CZ
2012 Piešťany HK 4 SK
2011 Ústí nad Labem Slovan 4 CZ
2009 Gigaszók Hatvani 4 HU
2011 Jastrzebie JKH GKS 4 PL
2008 Ružomberok MHK 4 SK
2011 Mrak škola sportu 4 CZ
2010 Vyškov Žraloci 4 CZ
2008 Spišská Nová Ves HK 4 SK
2007 Uherské Hradiště HC 4 CZ
2012 Uherský Ostroh Hokej 4 CZ
2010 Rožnov pod Radhoštěm HC Černí Vlci 4 CZ
2010 Havlíčkův Brod BK 4 CZ
2009 Nitra MMHK 3 SK
2008 Nitra HK 3 SK
2011 Litoměřice HC Stadion 3 CZ
2012 Žebrák HC Spartak 3 CZ
2007 Frýdek Místek HC 3 CZ
2009 Česká Lípa HC 3 CZ
2010 Piešťany HK 3 SK
2004 Poprad HK 3 CZ
2006 Piešťany HK Havrani 3 SK
2004 Košice HC 3 SK
2008 Československo Team výběr 3 SK
2006 Nitra HK 3 SK
2008 Kopřivnice HC 3 CZ
2011 Horní Benešov TJ Spartak 3 CZ
2011 Veselí nad Lužnicí TJ Lokomotiva 3 CZ
2010 Brno Kometa 3 CZ
2009 Benešov HC Lev 3 CZ
2010 Ústí nad Labem HC Slovan 3 CZ
2010 Brno HC Technika 3 CZ
2006 Prešov Penguins 3 SK
2006 Trnava HK 3 SK
2008 Písek HC 3 CZ
2011 Znojmo Orli 3 CZ
2008 Vsetín HC 3 CZ
2009 Vídeň EAC Junior Capitals 3 AT
2009 Humenné MHK 3 SK
2009 Frýdlant HC 3 CZ
2011 Třebíč SK 3 CZ
2008 Liptovský Mikuláš MHK 32 3 SK
2007 Liba academy výběr 3 SK
2008 Moravia Team výběr 3 CZ
2011 Děčín HC 3 CZ
2010 Velké Meziříčí HHK 3 CZ
2009 Poruba HC Torax 3 CZ
2011 FTA Academy 3 CZ
2009 Nový Jičín HK Ďáblíci 2 CZ
2005 Frýdek Místek HC 2 CZ
2008 Skalica HK 2 SK
2005 Orava HK Altis 2 SK
2008 Orava HK Altis 2 SK
2008 Banská Bystrica HC05 2 SK
2007 Poprad HK 2 SK
2008 Kroměříž HK 2 CZ
2006 Martin MHA 2 SK
2012 Děčín HC 2 CZ
2004 Martin MHC 2 SK
2009 Praha Letci Letňany 2 CZ
2012 Slaný HC 2 CZ
2007 Vsetín VHK ROBE 2 CZ
2004 Brno Technika 2 CZ
2006 Vídeň Okanagan Tigers 2 AT
2010 Teplice Huskies 2 CZ
2009 Uherské Hradiště HC 2 CZ
2010 Dubnica nad Váhom MHK 2 SK
2010 Děčín HC 2 CZ
2008 Havířov AZ 2 CZ
2008 Chomutov Piráti 2 CZ
2008 Vimperk HC 2 CZ
2009 Česká Třebová Lokomotiva 2 CZ
2006 Nové Zámky HK 2 SK
2011 Praha Sparta 2 CZ
2008 Příbram HC 2 CZ
2009 Michalovce HKM 2 SK
2009 Prešov Slávia 2 SK
2006 Dunaújváros Dab.Docler 2 HU
2006 Topoľčany HC 2 SK
2012 Krnov HK 2 CZ
2007 Humenné MHK 2 SK
2007 SHL select select 2 CZ
2012 Plzeň Wolves 2 CZ
2007 Košice Sršni 2 SK
2012 Jastrzebie JKH GSK 2 PL
2010 Mladá Boleslav BK 2 CZ
2009 Český Těšín HC Vlci 2 CZ
2010 Bratislava HOBA 2 SK
2011 Praha HC Slavia 2 CZ
2012 Žďár nad Sázavou SKLH 2 CZ
2009 Zagreb KHL 2 HR
2009 Frýdek Místek HC 1 CZ
2005 Český Těšín HC 1 CZ
2005 Frankfurt Loven 1 DE
2006 Bratislava Ružinov 1 SK
2010 South stars výběr 1 CZ
2006 Karviná HC Býci 1 CZ
2006 Uherské Hradiště HC 1 CZ
2007 Havířov AZ 1 CZ
2008 Topoľčany HC 1 SK
2007 Břeclav HC Lvi 1 CZ
2009 Karlovy Vary Energie 1 CZ
2004 Linz Black Wings 1 AT
2004 Liba Academy výběr 1 SK
2011 Hradec Králové MOUNTFIELD  1 CZ
2009 Slaný HC Lev 1 CZ
2010 Hodonín SHKm 1 CZ
2008 Prostějov SK 1913 1 CZ
2009 Jastrzebie JHK GKS 1 PL
2011 Jindřichův Hradec HC Střelci 1 CZ
2006 Zvolen HKM 1 SK
2011 Karviná HC Býci 1 CZ
2012 Karviná HC býci 1 CZ
2012 Uničov HC Orlíci 1 CZ
2011 Uničov HC Orlíci 1 CZ
2012 České Budějovice HC Lvi 2009 1 CZ
2009 Piešťany Havrani 1 SK
2010 Vyškov Dinosauři 1 CZ
2008 Nowy Targ MMKS Podhale 1 PL
2009 Lomnice nad Popelkou HC 1 CZ
2010 Žďár nad Sázavou SKLH 1 CZ
2012 Kolín SC 1 CZ

stav k 11.9.2019

2010 Uherský Ostroh Hokej 24 CZ
2010 Trenčín HC Lev 19 SK
2010 Prague select výběr 18 CZ
2011 Orlová HC 18 CZ
2008 Uničov HC Orlíci 17 CZ
2011 Opava HC Slezan 16 CZ
2010 Nový Jičín HK 14 CZ
2011 Trenčín HC Lev 14 SK
2010 Slovakia Talents   14 SK
2010 Praha HC Slavia 13 CZ
2009 Děčín HC 13 CZ
2008 Bratislava Slovan 13 SK
2010 Košice HC 13 SK
2011 Chrudim HC 13 CZ
2007 Přerov  Zubři 12 CZ
2006 Orava HK Altis 12 SK
2004 Trnava HK Gladiators 12 SK
2010 Polish talents výběr 12 PL
2009 Bratislava Slovan 11 SK
2012 Znojmo Orli 11 CZ
2011 Czech stars Team výběr 10 CZ
2010 Vítkovice HC 10 CZ
2010 Chomutov CVB 10 CZ
2011 Litvínov HC 10 CZ
2009 Skalica MHKM 10 SK
2009 Hodonín HC 10 CZ
2009 Hradec Králové MOUNTFIELD  10 CZ
2012 Praha HC Slavia 10 CZ
2011 Trnava HK Gladiators 10 SK
2010 Neratovice HC Buldoci 10 CZ
2011 South stars výběr 9 CZ
2010 Mrak škola sportu výběr 9 CZ
2010 Olomouc HC 9 CZ
2011 Uherské Hradiště HC 9 CZ
2009 Vsetín HC 9 CZ
2010 Liberec Bílí tygři 9 CZ
2011 Frýdek Místek HC 9 CZ
2012 NextHockeyLevel výběr 9 CZ
2010 Czech Stars Team výběr 8 CZ
2011 Smarthockey výběr 8 CZ
2010 Trnava Gladiátoři 8 SK
2006 Šumperk HK MD 8 CZ
2012 Louny HC Slovan 8 CZ
2011 Olomouc HC 8 CZ
2009 Třebíč SK HS 8 CZ
2009 Orlová HC 8 CZ
2008 Poruba HC Torax 8 CZ
2009 Dvůr Králové nad Labem HC 8 CZ
2010 Dragons Slovenia výběr 8 SLOV
2009 Kežmarok HKM 8 SK
2007 Praha HC Slavia 7 CZ
2006 Břeclav HC 7 CZ
2010 Turnov HC 7 CZ
2011 Slaný HC 7 CZ
2010 Nové Zámky HK Lokomotíva 7 SK
2009 Vlašim HC Rytíři 7 CZ
2012 Jindřichův Hradec HC Střelci 7 CZ
2009 Bardejov Mládež HC 46 7 SK
2005 Nový Jičín Ďáblíci 6 CZ
2009 Flash team výběr 6 CZ
2005 Přerov  HC Zubr 6 CZ
2008 Bratislava HOBA 6 SK
2005 Tábor HC 6 CZ
2010 FTA výběr 6 CZ
2011 Chomutov HC Piráti 6 CZ
2010 Frýdek Místek HC 6 CZ
2006 Uničov HC Orlící 6 CZ
2007 Nové Zámky HK 6 SK
2007 Znojmo HC Znojemští orli 6 CZ
2004 Trenčín HK Dukla 6 SK
2007 Třebíč SK HS 6 CZ
2012 Bílina HC Draci 6 CZ
2012 Teplice Huskies 6 CZ
2008 Gold bull výběr 6  
2010 Litoměřice HC Stadion 6 CZ
2011 Nový Jičín HK Ďáblíci 6 CZ
2007 Chrudim HC 6 CZ
2007 Světlá nad Sázavou HC 6 CZ
2012 Orlová HC 6 CZ
2008 Košice HC 6 SK
2006 Soligorsk HC Šachtar 6 BLR
2008 Praha Sparta 6 CZ
2012 Opava HC Slezan 6 CZ
2009 Spišská Nová Ves HC 6 SK
2012 Veselí nad Lužnicí TJ Lokomotiva 6 CZ
2011 Orava HK Altis 6 SK
2005 Poruba HC RT Torax 5 CZ
2008 Trenčín HC Dukla 5 SK
2010 Chomutov CVB výběr 5 CZ
2010 Louny HC Slovan 5 CZ
2007 Havlíčkův Brod BK 5 CZ
2008 Nový Jičín HK 5 CZ
2006 Nový Jičín HK Ďáblíci 5 CZ
2008 Budapest UTE 5 HU
2004 Šumperk HK MD 5 CZ
2004 Bratislava HC Slovan 5 SK
2010 Havířov AZ 5 CZ
2007 Bratislava Slovan 5 SK
2006 Třinec HC Oceláři 5 CZ
2012 Chomutov Piráti 5 CZ
2007 Telč Ice Dragons 5 CZ
2009 Košice HC 5 SK
2010 Uherské Hradiště HC 5 CZ
2010 Praha HC Hvězda 5 CZ
2009 Žďár nad Sázavou SKLH 5 CZ
2008 Hodonín HC 5 CZ
2012 Třinec HC Oceláři 5 CZ
2008 Hronov HC Wikov 5 CZ
2007 Pardubice HC Dynamo 5 CZ
2011 Český Těšín Vlci 5 CZ
2008 Hradec Králové MOUNTFIELD  5 CZ
2011 Praha Hvězda 5 CZ
2011 Trenčín MG Kids 5 SK
2012 Trenčín MG Kids 5 SK
2012 Vimperk HC 5 CZ
2006 Minsk Dinamo 5 BLR
2010 Zlín IHC Devils 5 CZ
2008 Martin MHA 4 SK
2006 Považská Bystrica HK 95 4 SK
2005 Náchod HC 4 CZ
2010 Smarthockey výběr 4 CZ
2010 Poděbrady HC 4 CZ
2010 Opava HC Slezan 4 CZ
2008 Frýdek Místek HC 4 CZ
2006 Poprad ŠKP 4 SK
2004 Viena EAC Juniors Capitals 4 AT
2007 Tábor HC 4 CZ
2004 Žilina MsHK 4 SK
2007 Trnava Gladiators 4 SK
2006 Detva HC 07 4 SK
2010 Mělník HC Junior 4 CZ
2011 Louny HC Slovan 4 CZ
2011 Tábor HC 4 CZ
2010 Břeclav HC 4 CZ
2010 Prostějov 1913 4 CZ
2009 Trenčín Dukla 4 SK
2011 Uherský Ostroh Hokej 4 CZ
2009 České Budějovice HC Motor 4 CZ
2010 Vídeň EAC Juniors Capitals 4 AT
2007 Michalovce HKM 4 Sk
2008 Praha Kobra 4 CZ
2006 Košice HC 4 SK
2012 Nový Jičín HK 4 CZ
2012 Uherské Hradiště HC 4 CZ
2012 Piešťany HK 4 SK
2011 Ústí nad Labem Slovan 4 CZ
2009 Gigaszók Hatvani 4 HU
2011 Jastrzebie JKH GKS 4 PL
2008 Ružomberok MHK 4 SK
2011 Mrak škola sportu 4 CZ
2010 Vyškov Žraloci 4 CZ
2008 Spišská Nová Ves HK 4 SK
2007 Uherské Hradiště HC 4 CZ
2012 Uherský Ostroh Hokej 4 CZ
2009 Nitra MMHK 3 SK
2008 Nitra HK 3 SK
2011 Litoměřice HC Stadion 3 CZ
2012 Žebrák HC Spartak 3 CZ
2007 Frýdek Místek HC 3 CZ
2009 Česká Lípa HC 3 CZ
2010 Piešťany HK 3 SK
2004 Poprad HK 3 CZ
2006 Piešťany HK Havrani 3 SK
2004 Košice HC 3 SK
2008 Československo Team výběr 3 SK
2006 Nitra HK 3 SK
2008 Kopřivnice HC 3 CZ
2011 Horní Benešov TJ Spartak 3 CZ
2011 Veselí nad Lužnicí TJ Lokomotiva 3 CZ
2010 Brno Kometa 3 CZ
2009 Benešov HC Lev 3 CZ
2010 Ústí nad Labem HC Slovan 3 CZ
2010 Brno HC Technika 3 CZ
2006 Prešov Penguins 3 SK
2006 Trnava HK 3 SK
2008 Písek HC 3 CZ
2011 Znojmo Orli 3 CZ
2008 Vsetín HC 3 CZ
2009 Vídeň EAC Junior Capitals 3 AT
2009 Humenné MHK 3 SK
2009 Frýdlant HC 3 CZ
2011 Třebíč SK 3 CZ
2008 Liptovský Mikuláš MHK 32 3 SK
2012 Český Krumlov HC Slavoj 3 CZ
2007 Liba academy výběr 3 SK
2008 Moravia Team výběr 3 CZ
2009 Nový Jičín HK Ďáblíci 2 CZ
2005 Frýdek Místek HC 2 CZ
2008 Skalica HK 2 SK
2005 Orava HK Altis 2 SK
2008 Orava HK Altis 2 SK
2008 Banská Bystrica HC05 2 SK
2007 Poprad HK 2 SK
2008 Kroměříž HK 2 CZ
2006 Martin MHA 2 SK
2012 Děčín HC 2 CZ
2004 Martin MHC 2 SK
2009 Praha Letci Letňany 2 CZ
2012 Slaný HC 2 CZ
2007 Vsetín VHK ROBE 2 CZ
2004 Brno Technika 2 CZ
2006 Vídeň Okanagan Tigers 2 AT
2010 Teplice Huskies 2 CZ
2009 Uherské Hradiště HC 2 CZ
2010 Dubnica nad Váhom MHK 2 SK
2010 Děčín HC 2 CZ
2011 Děčín HC 2 CZ
2008 Havířov AZ 2 CZ
2008 Chomutov Piráti 2 CZ
2008 Vimperk HC 2 CZ
2009 Česká Třebová Lokomotiva 2 CZ
2006 Nové Zámky HK 2 SK
2011 Praha Sparta 2 CZ
2008 Příbram HC 2 CZ
2009 Michalovce HKM 2 SK
2009 Prešov Slávia 2 SK
2006 Dunaújváros Dab.Docler 2 HU
2006 Topoľčany HC 2 SK
2012 Krnov HK 2 CZ
2007 Humenné MHK 2 SK
2007 SHL select select 2 CZ
2012 Plzeň Wolves 2 CZ
2007 Košice Sršni 2 SK
2012 Jastrzebie JKH GSK 2 PL
2010 Mladá Boleslav BK 2 CZ
2009 Český Těšín HC Vlci 2 CZ
2009 Frýdek Místek HC 1 CZ
2005 Český Těšín HC 1 CZ
2005 Frankfurt Loven 1 DE
2006 Bratislava Ružinov 1 SK
2010 South stars výběr 1 CZ
2006 Karviná HC Býci 1 CZ
2006 Uherské Hradiště HC 1 CZ
2007 Havířov AZ 1 CZ
2008 Topoľčany HC 1 SK
2007 Břeclav HC Lvi 1 CZ
2009 Karlovy Vary Energie 1 CZ
2004 Linz Black Wings 1 AT
2004 Liba Academy výběr 1 SK
2011 Hradec Králové MOUNTFIELD  1 CZ
2009 Slaný HC Lev 1 CZ
2010 Hodonín SHKm 1 CZ
2008 Prostějov SK 1913 1 CZ
2009 Jastrzebie JHK GKS 1 PL
2011 Jindřichův Hradec HC Střelci 1 CZ
2006 Zvolen HKM 1 SK
2011 Karviná HC Býci 1 CZ
2012 Karviná HC býci 1 CZ
2012 Uničov HC Orlíci 1 CZ
2011 Uničov HC Orlíci 1 CZ
2012 České Budějovice HC Lvi 2009 1 CZ
2010 Velké Meziříčí HHK 1 CZ
2009 Piešťany Havrani 1 SK
2010 Vyškov Dinosauři 1 CZ
2008 Nowy Targ MMKS Podhale 1 PL
2009 Lomnice nad Popelkou HC 1 CZ

stav k 27.8.2019

ročník město název týmu body země
2010 Nový Jičín HK 14 CZ
2007 Přerov  Zubři 12 CZ
2006 Orava HK Altis 12 SK
2004 Trnava HK Gladiators 12 SK
2010 Trenčín HC Lev 11 SK
2011 Czech stars Team výběr 10 CZ
2010 Vítkovice HC 10 CZ
2010 Chomutov CVB 10 CZ
2011 South stars výběr 9 CZ
2008 Uničov HC Orlíci 9 CZ
2010 Mrak škola sportu výběr 9 CZ
2010 Olomouc HC 9 CZ
2010 Czech Stars Team výběr 8 CZ
2011 Smarthockey výběr 8 CZ
2010 Praha HC Slavia 8 CZ
2009 Děčín HC 8 CZ
2010 Trnava Gladiátoři 8 SK
2006 Šumperk HK MD 8 CZ
2010 Prague select výběr 7 CZ
2008 Bratislava Slovan 7 SK
2007 Praha HC Slavia 7 CZ
2006 Břeclav HC 7 CZ
2010 Turnov HC 7 CZ
2005 Nový Jičín Ďáblíci 6 CZ
2009 Flash team výběr 6 CZ
2005 Přerov  HC Zubr 6 CZ
2008 Bratislava HOBA 6 SK
2005 Tábor HC 6 CZ
2010 FTA výběr 6 CZ
2011 Chomutov HC Piráti 6 CZ
2010 Frýdek Místek HC 6 CZ
2006 Uničov HC Orlící 6 CZ
2007 Nové Zámky HK 6 SK
2007 Znojmo HC Znojemští orli 6 CZ
2004 Trenčín HK Dukla 6 SK
2007 Třebíč SK HS 6 CZ
2012 Bílina HC Draci 6 CZ
2012 Teplice Huskies 6 CZ
2008 Gold bull výběr 6  
2005 Poruba HC RT Torax 5 CZ
2008 Trenčín HC Dukla 5 SK
2010 Chomutov CVB výběr 5 CZ
2011 Litvínov HC 5 CZ
2010 Louny HC Slovan 5 CZ
2007 Havlíčkův Brod BK 5 CZ
2008 Nový Jičín HK 5 CZ
2006 Nový Jičín HK Ďáblíci 5 CZ
2008 Budapest UTE 5 HU
2004 Šumperk HK MD 5 CZ
2004 Bratislava HC Slovan 5 SK
2010 Havířov AZ 5 CZ
2007 Bratislava Slovan 5 SK
2006 Třinec HC Oceláři 5 CZ
2012 Chomutov Piráti 5 CZ
2009 Bratislava Slovan 4 SK
2009 Skalica MHKM 4 SK
2008 Martin MHA 4 SK
2006 Považská Bystrica HK 95 4 SK
2005 Náchod HC 4 CZ
2010 Smarthockey výběr 4 CZ
2011 Slaný HC 4 CZ
2010 Poděbrady HC 4 CZ
2010 Opava HC Slezan 4 CZ
2008 Frýdek Místek HC 4 CZ
2006 Poprad ŠKP 4 SK
2004 Viena EAC Juniors Capitals 4 AT
2007 Tábor HC 4 CZ
2004 Žilina MsHK 4 SK
2007 Trnava Gladiators 4 SK
2012 Louny HC Slovan 4 CZ
2007 Telč Ice Dragons 4 CZ
2006 Detva HC 07 4 SK
2009 Nitra MMHK 3 SK
2008 Nitra HK 3 SK
2011 Litoměřice HC Stadion 3 CZ
2012 Žebrák HC Spartak 3 CZ
2007 Frýdek Místek HC 3 CZ
2009 Česká Lípa HC 3 CZ
2010 Mělník HC Junior 3 CZ
2010 Piešťany HK 3 SK
2004 Poprad HK 3 CZ
2006 Piešťany HK Havrani 3 SK
2004 Košice HC 3 SK
2008 Československo Team výběr 3 SK
2006 Nitra HK 3 SK
2009 Nový Jičín HK Ďáblíci 2 CZ
2005 Frýdek Místek HC 2 CZ
2008 Skalica HK 2 SK
2005 Orava HK Altis 2 SK
2008 Orava HK Altis 2 SK
2008 Banská Bystrica HC05 2 SK
2011 Louny HC Slovan 2 CZ
2007 Poprad HK 2 SK
2010 Litoměřice HC Stadion 2 CZ
2008 Kopřivnice HC 2 CZ
2008 Kroměříž HK 2 CZ
2006 Martin MHA 2 SK
2012 Děčín HC 2 CZ
2004 Martin MHC 2 SK
2009 Praha Letci Letňany 2 CZ
2012 Slaný HC 2 CZ
2007 Vsetín VHK ROBE 2 CZ
2004 Brno Technika 2 CZ
2006 Vídeň Okanagan Tigers 2 AT
2010 Teplice Huskies 2 CZ
2009 Frýdek Místek HC 1 CZ
2005 Český Těšín HC 1 CZ
2005 Frankfurt Loven 1 DE
2006 Bratislava Ružinov 1 SK
2010 South stars výběr 1 CZ
2006 Karviná HC Býci 1 CZ
2006 Uherské Hradiště HC 1 CZ
2007 Havířov AZ 1 CZ
2008 Topoľčany HC 1 SK
2007 Břeclav HC Lvi 1 CZ
2009 Karlovy Vary Energie 1 CZ
2004 Linz Black Wings 1 AT
2004 Liba Academy výběr 1 SK

stav k 19.8.2019

ročník město název týmu body země
2011 Czech stars Team výběr 10 CZ
2011 South stars výběr 9 CZ
2010 Czech Stars Team výběr 8 CZ
2011 Smarthockey výběr 8 CZ
2010 Prague select výběr 7 CZ
2005 Nový Jičín Ďáblíci 6 CZ
2009 Flash team výběr 6 CZ
2005 Přerov  HC Zubr 6 CZ
2008 Bratislava HOBA 6 SK
2005 Tábor HC 6 CZ
2010 FTA výběr 6 CZ
2011 Chomutov HC Piráti 6 CZ
2005 Poruba HC RT Torax 5 CZ
2008 Trenčín HC Dukla 5 SK
2010 Chomutov CVB výběr 5 CZ
2011 Litvínov HC 5 CZ
2009 Bratislava Slovan 4 SK
2009 Skalica MHKM 4 SK
2008 Uničov HC Orlíci 4 CZ
2008 Martin MHA 4 SK
2006 Považská Bystrica HK 95 4 SK
2005 Náchod HC 4 CZ
2010 Smarthockey výběr 4 CZ
2011 Slaný HC 4 CZ
2008 Bratislava Slovan 3 SK
2009 Nitra MMHK 3 SK
2008 Nitra HK 3 SK
2010 Mrak škola sportu výběr 3 CZ
2011 Litoměřice HC Stadion 3 CZ
2009 Nový Jičín HK Ďáblíci 2 CZ
2005 Frýdek Místek HC 2 CZ
2008 Skalica HK 2 SK
2005 Orava HK Altis 2 SK
2008 Orava HK Altis 2 SK
2008 Banská Bystrica HC05 2 SK
2011 Louny HC Slovan 2 CZ
2009 Frýdek Místek HC 1 CZ
2005 Český Těšín HC 1 CZ
2005 Frankfurt Loven 1 DE
2006 Bratislava Ružinov 1 SK
2010 South stars výběr 1 CZ