MEGA AKCE - DĚKUJEME !!!

PROSÍM VŠICHNI SDÍLEJTE, DĚKUJEME
Vážení dospělí, milé děti,
v těchto těžkých dobách bychom si měli každičkou minutu vzpomenout na ty, kteří nám doslova a do písmene zachraňují životy. Ať již to jsou hasiči, záchranáři, lékaři, sestřičky, pekaři, mlékaři, řidiči dodávek a kamiónů, policisté, reportéři, novináři, prostě všichni, kteří musí chodit do práce abychom my se cítili bezpečně a měli co jíst a pít.
 

A proto vyhlašujeme akci - DĚKUJEME !!!

1. děti nakreslí jakýkoliv obrázek jako poděkování lidem, kteří nám obětavě pomáhají. Na obrázku musí být nápis DĚKUJEME !!! a jméno autora

2. dospělí obrázek vyvěsí do okna, do vchodových dveří, do výkladu obchodu, na zadní či boční okno auta, prostě tam, kde ho mohou vidět všichni, kdo musí do práce. Po vyvěšení ho vyfotí a fotografii nám dá jako příspěvek na Superturnaje Cz

3. my oslovíme každý týden někoho, komu naše společné poděkování směřuje, aby vybral 10 poděkování, které se mu líbí nejvíce a autorům vyrobíme, zašleme a zveřejníme diplom FAIR PLAY v elektronické podobě, kde bude jeho fotografie a jeho autorské dílo.

 

p.s. každý účastník musí být přihlášený do naší skupiny. Jednak abychom mu mohli zaslat diplom, jednak je stále mnoho lidí, kteří se snaží škodit a posílají nesmysly.