Vážení přátelé,

v poslední době se množí dotazy prož nefotíme v ICERINK PRAHA. Vysvětlení je naprosto jednoduché :

     Naše společnost fotí všechny dětské turnaje a akce, na které je pozvána. Z prostředků, které na těchto akcích vydělává hradí své zaměstnance a veškeré náklady, které nám vznikají, tj. ubytování, cestu, dálniční poplatky atd. Naše služby pro organizátora turnaje jsou zcela zdarma. Z výdělku navíc plně hradíme náklady na správu www.superturnaje.cz, což je dnes největší portál dětských hokejových turnajů v Evropě určitě, na světe tuším také že ano. Veškeré služby na tomto portálu jsou pro pořadatele turnajů také zdarma. Dále provozujeme Facebook Superturnaje.cz, kde také zdarma uveřejňujeme reklamy turnajům, dáváme zde fotografie a hodnocení turnajů. Každý rok vyhlašujeme pro týmy celosezónní soutěž O Evropský superpohár, kde v naší režii oceňujeme vítězný tým nejen medailemi, poháry, plakáty, ale i sadou dresů. Z každého turnaje, kde jsou přítomni naši fotografové, zasíláme také zdarma vítězný plakát pro děti, aby si ho mohli vyvěsit v šatně a inspirovalo je to k dalším úspěchům. Naše ceny jsou, oproti konkurenci poloviční a to při minimálně stejné kvalitě. Všechny ostatní firmy, které znám, si počítají za fotografie minimálně dvojnásobek, některé dokonce chtějí po pořadateli poplatek za to, že jen přijedou a ze svých výdělků dále pro děti nedělají nic. My pracujeme vždy jen sve své režii a podstatnou část výdělků vracíme dětem.

     Když jsme přijeli poprvé na ICERINK Praha, domnívali jsme se, že jsme tam na pozvání pořadatele s tím, že má pronajatý stadión se vším všudy a že to funguje jako ve všech stadiónech v Evropě, jak jsme zvyklí. Manager stadionu pan Martin Holý nás však vyvedl z omylu a požadoval po nás nějaký poplatek, nakonec jsme se domluvili na fotografiích k reklamě, které jsme mu zaslali. Snažil jsem se mu vysvětlit jaká je strategie naší společnosti a věřil jsem, že pochopil.

     Nicméně jsme se před několika týdny dostavili do ICERINK Praha na další turnaj a situace se opakovala s tím, že pan Holý nám sdělil, že tentokrát ho nějaké fotografie neuspokojí. Já jsme s ním odmítl smlouvat a svůj tým jsem z turnaje odvolal a poslal zpět. 

     Vážený pane Holý, vzhledem k tomu, že celých 15 let děláme svou práci ve vlastní režii, oproti konkurenci pracujeme nejméně s polovičními cenami a na rozdíl od ostatních podstatnou část našeho výdělku vracíme pořadatelům zejména, troufám si říci, nejlepším webem s výběrem mnoha a mnoha dětských hokejových akcí a dalšími, neméně užitečnými investiceni do dětského hokeje, odmítáme tak Váš nátlak na úhradu jakých koliv poplatků na stadióně, který jako manager spravujete. Museli bychom zdražit pro děti a rodiče naše služby a to naprosto odmítáme. Naše fototýmy jezdí po celé Evropě, fotíme v Čechách, na Moravě, Slovensku, Maďarsku, Německu, Dánsku, Rakousku, Polsku, Francii a fotili jsme za stejných podmínek na stovkách stadiónů a arén a vždy za stejných podmínek. 

     Z výše uvedených důvodů je ICERINK Praha jediný stadión v Evropě, kde naše týmy fotit nebudou i přes pozvání pořadatelů a věřím, že rodiče i pořadatelé naše stanovisko pochopí.

Mgr. Bohumil Vincura - ředitel Superturnaje.cz s.r.o.