Skvělý CHÁRA CUP 2018 je minulostí…

Nejlepší slovenský turnaj pro ročník 2005 se konal od 16.8. do 18.8. 2018 Na zimním stadiónu v Partizánském. Je mnoho turnajů, které nesou něčí jméno, ale tento je opravdu velmi úzce spjat se slavným hráčem NHL. Tím hráčem je Zdeno Chára, sympatický dlouhán, který si vždy udělá volno ve svém nabitém programu a ochotně dětem podepisuje kartičky, s úsměvem se s nimi fotí i odpovídá na mnohdy pošetilé otázky jeho následovníků. Skromný, až plachý chlapík, který dal do rukou funkcionářů v Partyzánském své slavné jméno, bez jakékoliv jistoty, záruky. Prostě pouze slovo dalo slovo…

     A slovo to bylo chlapské. Turnaj během let dostal famózní jméno, tradici i pověst. Byli jsme přítomni na skoro všech ročnících a rok od roku se level turnaje zvyšuje a zvyšuje. Žádný alibismus, domácí ještě nikdy svůj turnaj nevyhráli, ale přesto je vždy obsazen kvalitními a silnými soupeři. Perfektní příprava, a to od perfektního pořádku na stadiónu, až po letošní novinku ON LINE reportáž skvělé Zuzky Valachové. Prostě a jednoduše turnaj se vším všudy. Co nás zaujalo, že celé vedení se podílelo na turnaji stejnou měrou, vždy byl přítomen jeden z nejvyšších funkcionářů klubu. Účastníci dostali veškerý potřebný servis a to bez jakýchkoliv problémů či prodlev.

     Ke kvalitnímu turnaji patří i kvalitní rozhodčí a jejich výběr musíme opravdu pochválit. Kromě jednoho jediného zápasu, kde připustili příliš tvrdou hru bělorusů, byli naprosto skvělí a jejich výkony si pochvalovali dokonce i trenéři.

     Rodiče dětí si usmysleli, že si z Chára Cup udělají svátek hokeje a to se jim také podařilo. Velmi příjemná atmosféra, výborně připravená VIPka a všude ochota udělat vše, co je jen možné.

   Ano, byla to akce, která dělá jen a jen čest jménu Zdeno Chára a ten může být pyšný na to, že jeho jméno má nejlepší turnaj mladých hokejistů na Slovensku vůbec. Borci z Partizánského dělají tomuto jménu pouze čest!!!

   A i my jsme rádi, že tento turnaj má od nás nejvyšší hodnocení SUPERTURNAJ!!! Těšíme se na další ročník!!!

 

Zaujalo nás :

  •  Skvěle připravená VIPka
  • Zuzka Valachová a její ON LINE
  • Výborný kolektiv dětí HK Iskra Partizánske
  • Úctyhodný přístup ikony Zdena Cháry k dětem
  • Organizační perfekcionalismus
  • Parádní čistota stadiónu
  • Prezentace klubu Dukla Trenčín trenérem Porubským – moc tleskáme!!!
  • Výborné mezinárodní obsazení turnaje
  • Skromnost a pracovitost všech lidiček HK Partizánske
  • naštvala nás - téměř úplná ignorace slovenských sdělovacích prostředků